4A, Jalan Gajah Mada no 4A, Menanggal, Mojokerto, Jawa Timur, Mojokerto, Trawas
17,9 kmz centra města
od 312 Kč
Fotky: více než 2
Oblíbené vybavení
Internet zdarma
Parkování
Klimatizace
Zajímavosti poblíž
Juanda International Airport28,8 km
Abdul Rachman Saleh Airport49,5 km
Dostupné pokoje
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Poloha
4A, Jalan Gajah Mada no 4A, Menanggal, Mojokerto, Jawa Timur, Mojokerto, Trawas
Juanda International Airport28,8 km
Abdul Rachman Saleh Airport49,5 km
Popis hotelu
Poloha
Hledáte místo, kde můžete strávit noc po dlouhé procházce městem? Hotel «OYO 2707 Graha Surya Syariah» se nachází v Trawas. Je situován do 18 km od centra města.
V hotelu
Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky.
Vybavení pokojů
Pro odpočinek po dlouhém dni je v pokoji k dispozici: televize. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
10 pokojů
Služby a vybavení
Oblíbené
Internet zdarma
Parkování
Klimatizace
Obecné
Klimatizace
Nekuřácký objekt
Pokoje
Plochá televize
Internet
Wi-Fi zdarma
Jazyky, kterými se zde domluvíte
Anglicky
Parkování
Parkování v blízkosti hotelu
Krása a péče o zdraví
Lékárnička
Zdravotní a bezpečnostní opatření
Měření teploty zaměstnanců
Osobní ochranné prostředky pro zaměstnance
Dodatečná dezinfekční opatření
Měření teploty hostů
Bezkontaktní přihlášení při příjezdu a odhlášení při odjezdu
Další opatření proti onemocnění COVID-19
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00
Další informace
V rámci prevence šíření viru mpox obnovilo indonéské ministerstvo zdravotnictví od 27. srpna 2024 zdravotní prohlídky zahraničních cestovatelů (indonéských i cizích státních příslušníků), kteří vstupují do Indonésie. Ty spočívají ve vyplnění elektronického formuláře s vlastním prohlášením (tzv. SATUSEHAT Health Pass), který se vyplňuje na speciální webové platformě.
The property reserves the right of admission. Accommodation can be denied to guests posing as married couples if suitable ID proof is not presented at the time of check-in.
Platba
V hotelu
Hotově v měně hotelu — IDR
Na webových stránkách
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.
Pro firemní zákazníky
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu corporate@roundtrip.travel