od 1 264 Kč
Fantastické
403 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
10
Poloha
9
Stravování
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
544/2, Ozran Beach Road, Anjuna, Bardez, 587, Vagator
Poloha
Správná volba, pokud si chcete užít odpočinek v hotelu i procházky po městě. Hotel «I Love Bell Bottoms» se nachází v Vagator. Tento hotel se nachází v centru města. Před spaním se můžete projít po hlavních památkách města . Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Ozran Beach, Ozran Beach a Vagator Beach.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna.
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Sportovní fanoušci si budou moci užít fitness centrum. Nebudete se nudit, protože v hotelu nabízí karaoke. Tady si můžete dopřát tyto vodní procedury bazén a venkovní bazén.
Pro obchodní jednání je zde k dispozici: konferenční sál i společenské a prezentační prostory. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu.
Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, čistírna, privátní přihlášení a odhlášení, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky.
Vybavení pokojů
V pokoji je k dispozici sprcha, televize, minibar a bačkory. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ G
230 V / 50 Hz
Typ M
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Fees The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out.
The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union