od 1 026 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Surya Tower, Opposite Chaudhary Farm House, GMS Road, Déhrádún
Poloha
Velmi pěkné místo k pobytu za rozumnou cenu – hotel «FabHotel Surya Residency GMS Road» se nachází v Déhrádún. Tento hotel se nachází do 3 km od centra města.
V hotelu
Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Přístupnost: K dispozici je výtah. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ G
230 V / 50 Hz
Typ M
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 12:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Příjezd |
---|
Po 12:00 |
Odjezd |
---|
Do 11:00 |
Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. Payment before arrival via bank transfer is required. The property will contact you after you book to provide instructions. Please note due to local licensing guidelines, the property is able to accept Indian nationals only. The property apologises for any inconvenience caused. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union