od 2 682 Kč







Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Navegaon Gate, Tadoba National Park, Chimur
Poloha
Všechno, co potřebujete, abyste si mohli dobře odpočinout, najdete na jednom místě! Letovisko «Tigers Heaven Resort» se nachází in Chimur. Toto letovisko se nachází do 10 km od centra města.
V letovisku
Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně.
Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů letovisko. Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, denní tisk, zapůjčení vozidla a bezpečnostní schránka. Zaměstnanci letovisko s vámi budou mluvit anglicky.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici sprcha a televize. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ G
230 V / 50 Hz
Typ M
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 12:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:00 |
| Příjezd |
|---|
| Po 12:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 10:00 |
|
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union