od 1 361 CZK
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
KM 37.5 Carretera Interamericana, Amatitlán
Poloha
Správná volba pro lidi cestující ve skupinách Penzion «Casa San Bartolomé» se nachází v Amatitlán. Tento penzion se nachází do 20 km od centra města.
V penzionu
Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna.
Na cestu si můžete vzít svého domácího mazlíčka. Domácí mazlíčci se mohou ubytovat s vámi. Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer. Pro hosty hotelu penzion jsou k dispozici další služby. Například, privátní přihlášení a odhlášení a denní tisk. Zaměstnanci penzion mluví anglicky a španělsky.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: televize. Upozorňujeme, že uvedené služby nemusí být k dispozici ve všech pokojích.
Fakta o penzionu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
120 V / 60 Hz
Typ A
(uzemněno)
120 V / 60 Hz
Typ G
120 V / 60 Hz
Typ I
120 V / 60 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 15:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii