od 171 US$
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
21 Strandallee, Neustadt in Holstein 2. OG, 23730 Pelzerhaken, Germany, Neustadt in Holstein
Poloha
Skvělá volba pro rodinnou dovolenou: Apartmán «Penthouse Ostseepanorama» se nachází v Neustadt in Holstein. Je situován do 4 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán.Místa v okolí: Pláž Pelzerhaken, Hundestrand a Surf- und Kitestrand.
V apartmánu
Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Sportovní fanoušci budou milovat minigolf.
Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: gril. Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete konferenční sál. Přístupnost: K dispozici je výtah. Pro hosty hotelu apartmán jsou k dispozici další služby. Například, bankomat a zapůjčení vozidla.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union