Gîtes Les Neuf Cerisiers

13.7 kmz centra města

od 3 617 Kč

  • Gîtes Les Neuf Cerisiers
  • Gîtes Les Neuf Cerisiers

Oblíbené vybavení

  • Internet zdarma
  • Parkování
  • Vhodné pro děti

Poloha

  • Tarbes Ossun Lourdes Airport • 13.3 km
  • Pau Pyrenees Airport • 51.7 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

1, Impasse des Fontaines, 65190 Mascaras, France, Bagnères-de-Bigorre

  • Letiště
  • Tarbes Ossun Lourdes Airport • 13.3 km
  • Pau Pyrenees Airport • 51.7 km

Popis apartmánu

Poloha

Skvělá volba pro rodinnou dovolenou: Apartmán «Gîtes Les Neuf Cerisiers» se nachází v Bagnères-de-Bigorre. Je situován do 14 km od centra města.

V apartmánu

Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici bezplatná parkovací zóna. Zaměstnanci apartmán s vámi budou mluvit anglicky, německý a francouzský.

Fakta o apartmánu.

Typ elektrické zásuvky

Typ E

230 V / 50 Hz

Počet pokojů

6 pokojů

Služby a vybavení

Pokoje

  • Rodinný pokoj

Internet

  • Wi-Fi zdarma

Jazyky, kterými se zde domluvíte

  • Německy
  • Anglicky
  • Francouzsky

Parkování

  • Parkování zdarma

Děti

  • Vhodné pro rodinu / děti

Domácí mazlíčci

  • Domácí mazlíčci nejsou povoleni

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 19:00
Odjezd
Do 10:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 19:00
Odjezd
Do 10:00

Další informace

Please inform Gîtes Les Neuf Cerisiers in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. A damage deposit of EUR 100 is required on arrival. This will be collected as a cash payment. You should be reimbursed on check-out. Your deposit will be refunded in full in cash, subject to an inspection of the property. Please note that prepayment is due by bank transfer or cheque. The property will contact you directly to organise this. Please note that for all stays from December to end of February, electricity is not included in the price. A meter reading will be taken upon departure and guests will be charged according to consumption at a rate of EUR 0.20 per kWh.

Platba

V apartmánu
  • Hotově v měně apartmánu. — EUR.
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní klienty

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace