od 1 704 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
1030 Lemmenjoentie, 99885 Lemmenjoki, Finland, Lemmenjoki
Poloha
Hledáte domácí pohodlí: Apartmán «Ahkun Tupa» se nachází in Lemmenjoki. Tento apartmán se nachází v centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město .
V apartmánu
Můžete se zastavit v baru. Můžete se zastavit v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna.
Pro hosty jsou v apartmánu k dispozici také následující služby: sauna. Milovníci lyží a snowboardů si užijí lyžařský areál. Připravte se na zábavnou a vzrušující dovolenou! V areálu je k dipozici: gril. Na cestu si můžete vzít svého domácího mazlíčka. Domácí mazlíčci se mohou ubytovat s vámi.
Zaměstnanci společnosti apartmán pro vás objednají transfer. Další služby, které apartmán nabízí svým hostům: prádelna.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 13:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 13:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Please inform Ahkun Tupa in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Food & beverage services at this property may be limited or unavailable due to Coronavirus (COVID-19). Due to Coronavirus (COVID-19), this property is taking steps to help protect the safety of guests and staff. Certain services and amenities may be reduced or unavailable as a result. Due to Coronavirus (COVID-19), this property adheres to strict physical distancing measures. Due to Coronavirus (COVID-19), wearing a face mask is mandatory in all indoor common areas. It is not possible to stay at this property for Coronavirus (COVID-19) quarantine purposes. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union