od 2 524 Kč
Hodnocení recenzí
52 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
6
Poloha
6
Čistota
4
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Pod Vlachovkou 787/20, 182 00 Praha-Praha 8, Czech Republic, Praha
Poloha
Skvělý hotel, kde si můžete dopřát příjemný odpočinek před dlouhými procházkami po městě. Hotel «Libuše - Pod Vlachovkou» se nachází v Praha. Je situován do 4 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Kobylisy, Akvapark Šutka a Kulturní centrum La Fabrika.
V hotelu
Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Pokud si chcete rezervovat výlet, obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Další služby, které hotel nabízí svým hostům: bezpečnostní schránka.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ E
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
Příjezd |
---|
Po 12:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 12:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
The hotel does not accept children under 18 years of age staying alone. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registered service mark in the European Union