od 2 662 Kč
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
5ta Ave y 248, Santa Fe, Playa. La Habana, Cuba, Havana
Poloha
Vaše dovolená by měla být příjemná! Hotel «El Viejo El Mar Hotel» se nachází v Havana. Tento hotel se nachází do 14 km od centra města.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Můžete se zastavit v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna.
Turisté, kteří nemohou žít bez plavání, ocení bazén a venkovní bazén. Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete konferenční sál. Přístupnost: K dispozici je výtah. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna.
Vybavení pokojů
Hosté v pokoji najdou: minibar. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
V / 60 Hz
Typ A
(uzemněno)
V / 60 Hz
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union