Všechny možnosti in Cali

PARK 2009 Apartaestudios 

20-9 Cra. 83b, Cali
5,5 kmz centra města

od 818 Kč

Oblíbené vybavení

  • Internet zdarma
  • Parkování
  • Vhodné pro děti
  • Klimatizace
  • Kuchyň

Zajímavosti poblíž

  • Alfonso B. Aragon International Airport23,8 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

20-9 Cra. 83b, Cali

  • Alfonso B. Aragon International Airport23,8 km

Popis hotelu

Poloha

Správná volba pro ty, kteří jsou rádi v pohybu! Hotel «PARK 2009 Apartaestudios» se nachází in Cali. Je situován do 6 km od centra města.

V hotelu

Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna. Zaměstnanci hotelu mluví anglicky a španělsky.

Fakta hotelu.

Typ elektrické zásuvky

Typ A

V / 60 Hz

Typ A

(uzemněno)

V / 60 Hz

Služby a vybavení

Obecné

  • Klimatizace
  • Nekuřácký objekt
  • Myčka nádobí
  • Bez výtahu
  • Recepce

Pokoje

  • Nekuřácký pokoj
  • Rodinný pokoj

Služby a vybavení

  • Žehlička a žehlící prkno
  • Prádelna

    naúčtováno odděleně

Stravování

  • Kuchyň
  • Kuchyňský kout

Internet

  • Wi-Fi zdarma
  • Přístup k internetu

Jazyky, kterými se zde domluvíte

  • Španělsky
  • Anglicky

Parkování

  • Parkování

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 15:00
Odjezd
Do 11:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 15:00
Odjezd
Do 11:00

Další informace

Všichni občané Kolumbie, bez ohledu na délku pobytu, a všichni cizinci, kteří pobývají v zemi alespoň 60 po sobě jdoucích dní, jsou povinni platit národní daň z prodeje (19 %) na své ubytování během pobytu. Cizí státní příslušníci s turistickým vízem jsou od této daně osvobozeni. Pokud osoba podléhající dani a jiná osoba osvobozená od daně sdílejí stejný pokoj, může být sazba aplikována na celý pokoj.
  • If you are traveling with a child your property may require you to present the following documents: Parents traveling into Colombia with a child under 18 may be required to present the child's birth certificate and photo ID (passport for non-Columbian visitors) upon check-in. If a relative or legal guardian is traveling into Colombia with the child, that relative or legal guardian may be required to present a notarized consent of travel signed by both parents and a copy of both parents' ID. If only one parent is traveling into Colombia with the child, that parent may be required to present a notarized consent of travel signed by the other parent. Visitors who plan to travel with children should consult with a Colombian consulate office prior to travel for further guidance.
  • No pets and no service animals are allowed at this property.

You'll be asked to pay the following charges at the property:

  • Residents must pay VAT (19%) at the property. Travelers on a tourist visa are generally not required to pay VAT. VAT exemption eligibility will be assessed at the property and travelers may need to present their passport and tourist visa. The VAT may be charged where the room is shared by a taxable and non-taxable guest.

We have included all charges provided to us by the property.

Platba

V hotelu
  • Hotově v měně hotelu — COP
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní zákazníky

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace