od 11 019 CZK
Vynikající
105 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
8
Poloha
8
Čistota
8
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Block A, Causeway Centre, 28 Harbour Road, Hongkong
Poloha
Pokud se chcete cítit jako doma, ať jste kdekoli, zvolte toto – Apartmán «Apartment Kapok» se nachází v Hongkong. Tento apartmán se nachází blízko od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán.Místa v okolí: Exhibition Centre, Wan Chai Star Ferry Pier a Hong Kong Convention and Exhibition Centre.
V apartmánu
Můžete se zastavit v baru. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Sportovní fanoušci si budou moci užít fitness centrum. Nebudete se nudit, protože v apartmánu nabízí knihovna a gril.
Pokud si chcete cestu ještě zpříjemnit, můžete si objednat transfer. Přístupnost: K dispozici je výtah. Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna, žehlení, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci apartmán s vámi budou mluvit anglicky.
Vybavení pokojů
V pokoji je pro vás k dipozici sprcha, televize a bačkory. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ A
220 V / 50 Hz
Typ G
220 V / 50 Hz
Typ I
220 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Podle novely zákona o ekologické odpovědnosti výrobků (Product Eco-responsibility (Amendment) Bill 2023) hotely v Hongkongu již nemohou poskytovat zdarma jednorázové plastové toaletní potřeby a vodu v plastových lahvích v pokojích pro hosty. Hosté jsou podporování, aby si přinesli své vlastní. Only registered guests are allowed in the guestrooms. Construction is underway at a neighboring building and there may be noise disturbance from the construction work. Alcohol is not served at this property. This property advises that enhanced cleaning and guest safety measures are currently in place. Disinfectant is used to clean the property, and commonly-touched surfaces are cleaned with disinfectant between stays. Staff at the property wear personal protective equipment; periodic temperature checks are conducted on staff; temperature checks are available to guests; guests are provided with hand sanitizer. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Registrovaná značka služby v Evropské unii