Hermoso apartamento ubicado en el centro de Calama

138 mz centra města

od 1 942 Kč

Tento hotel nemá fotky

Poloha

  • El Loa Airport • 4.0 km

Dostupné pokoje

Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen

Žádný vybraný termín

Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.

Poloha

2203 Vicuña Mackenna, Calama

  • Letiště
  • El Loa Airport • 4.0 km

Popis apartmánu

Poloha

Skvělá volba pro rodinnou dovolenou: Apartmán «Hermoso apartamento ubicado en el centro de Calama» se nachází v Calama. Je situován v samém centru města. Před spaním se můžete projít po hlavních památkách města .

Fakta o apartmánu.

Typ elektrické zásuvky

Typ C

220 V / 50 Hz

Typ L

220 V / 50 Hz

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00

Podmínky ubytování

Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00

Další informace

V ubytovacím zařízení mohou být od hostů vybírány následující poplatky: chilská daň z přidané hodnoty (19 %). Cestující, kteří nemají v zemi trvalý pobyt, a kteří platí prostřednictvím zahraniční karty nebo bankovního převodu a předloží platný pas a turistické vízum, mohou být od daně z přidané hodnoty (19 %) osvobozeni.

Platba

V apartmánu
  • Hotově v měně apartmánu. — CLP.
Na webových stránkách

Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.

Pro firemní klienty

Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]

Další informace