od 2 467 Kč













Fantastické
11 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
10
Poloha
10
Pokoj
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
16 Yordan Popmihaylov Street, Sapareva Banja
Poloha
Skvělá volba pro cestování s omezeným rozpočtem – hotel «Guesthouse Relaxa» se nachází v Sapareva Banja. Je situován v dostupné vzdálenosti pěší chůzí od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Boyana Church, National Museum of History a National Palace of Culture.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Ochutnejte místní kuchyni a odpočiňte si v restauraci. Chcete být vždy online? Wi-Fi je k dispozici. Pokud cestujete autem, je zde bezplatná parkovací zóna.
Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: masérna, sauna a parní lázeň. Nebudete se nudit, protože v hotelu nabízí stolní tenis. Hosté mohou využít také tyto služby: prádelna. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky, německý a ruský.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
230 V / 50 Hz
Typ C
(uzemněno)
230 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union