od 68 US$
Velmi dobré
70 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
6,5
Poloha
7,5
Pokoj
7,5
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Block 340 Road 4016 Bldg 733, Manáma
Poloha
Vaše dovolená by měla být příjemná! Hotel «Juffair Gate Hotel» se nachází v Manáma. Je situován do 3 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Al Fateh Mosque, Marina Beach Garden Park a Andalus Garden.
V hotelu
Užijte si večer v příjemné atmosféře baru. Můžete se zastavit v restauraci. Dejte si šálek kávy v kavárně a kdo ví, možná to bude ta nejlepší ve městě. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace.
Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v bezplatné parkovací zóně. Pokud cestujete autem, je zde parkovací zóna. Kosmetické a wellness služby: masérna, sauna, parní lázeň a wellness centrum. Hosté, kteří rádi sportují, si budou moci užít fitness centrum.
Turisté, kteří nemohou žít bez plavání, ocení bazén, vnitřní bazén a venkovní bazén. Účastníci obchodních jednání budou moci využít konferenční sál. V hotelu jsou k dispozici herny pro děti. Budou se tolik bavit, že možná budete muset strávit večer s dospělými. U přepážky s nabídkou výletů hotelu vám pomohou zarezervovat výlet.
Zaměstnanci společnosti hotelu pro vás objednají transfer. Přístupnost: K dispozici je výtah. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, privátní přihlášení a odhlášení, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky.
Vybavení pokojů
Pokoj je příjemně zařízený a najdete v něm vše, co potřebujete k odpočinku po rušném dni. K dispozici je sprcha, televize, minibar a bačkory. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ G
230 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
Po 14:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Front desk is open 24/7. Information about the type of meals included in the price is indicated in the rate details. Meals may be limited during Ramadan.
Couples checking into the same room must present a valid marriage certificate upon check-in. Otherwise, the property may reject the booking or request that a second room be booked. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union