Hledáte domácí pohodlí: Apartmán «Nest - Pet Friendly - 2 Min Walk to Beach» se nachází v Currarong. Je situován v centru města. Ráno si můžete dát šálek kávy a dívat se přitom z okna na město . Můžete se projít a prozkoumat okolí apartmán. — Currarong Beach, Galloway Red Kite Trail a Shell Beach.
V apartmánu
Bezplatná Wi-Fi v dané oblasti vám pomůže zůstat online. Pokud cestujete autem, můžete zaparkovat v parkovací zóně. Nebudete muset nechat svého mazlíčka doma, protože se může ubytovat s vámi. Pro hosty hotelu apartmán jsou k dispozici další služby. Například, prádelna.
Fakta o apartmánu.
Typ elektrické zásuvky
Typ I
240 V / 50 Hz
Služby a vybavení
Oblíbené
Internet zdarma
Parkování
Vhodné pro děti
Pláž poblíž
Klimatizace
Obecné
Klimatizace
Pračka
Zahrada
Terasa
Expresní přihlášení při příjezdu
Myčka nádobí
Pokoje
Nekuřácký pokoj
Rodinný pokoj
Fén
Služby a vybavení
Žehlička a žehlící prkno
Prádelna
naúčtováno odděleně
Stravování
Kuchyň
Internet
Wi-Fi zdarma
Přístup k internetu
Parkování
Parkování
Domácí mazlíčci
Domácí mazlíčci povoleni
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00
Podmínky ubytování
Příjezd a odjezd
Příjezd
Po 14:00
Odjezd
Do 12:00
Platba
V apartmánu
Hotově v měně apartmánu. — AUD.
Na webových stránkách
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte.
Pro firemní klienty
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]