od 2 698 Kč





Vynikající
1826 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
7
Poloha
8
Čistota
8,5
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
Patricio Peralta Ramos 2502, Mar del Plata
Poloha
Vaše dovolená by měla být příjemná! Hotel «NH Gran Hotel Provincial» se nachází in Mar del Plata. Je situován minut od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu. — Bristol Beach a Varese Beach.
V hotelu
Je čas se dobře najíst! Zastavte se v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace. Speciálně pro turisty, kteří cestují autem, je k dispozici parkovací zóna.
Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: masérna a wellness centrum. Hosté, kteří rádi sportují, si budou moci užít fitness centrum. Tady si můžete dopřát tyto vodní procedury venkovní bazén. Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu.
Přístupné pro hosty se zdravotním postižením: Do vyšších pater se dostanou pomocí výtahu. Další služby, které hotel nabízí svým hostům: prádelna, čistírna, denní tisk, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky a španělsky.
Fakta hotelu.
Typ elektrické zásuvky
Typ C
220 V / 50 Hz
Typ I
220 V / 50 Hz
Počet pokojů
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
| Příjezd |
|---|
| Po 14:00 |
| Odjezd |
|---|
| Do 12:00 |
Platí pouze místní obyvatelé přímo hotelu. Turisté obdrží refundaci DPH, když zaplatí za ubytování. Aby získali refundaci, musí platit zahraniční kreditní kartou nebo předložit číslo pasu a potvrdit svou adresu. Front desk is open 24/7. **Know Before You Go** Pool access available from 9 AM to 9 PM. **Fees** The following fees and deposits are charged by the property at time of service, check-in, or check-out. The 21% national VAT (value-added tax) is not included in the price, and will be charged at the property upon check-out for all citizens of Argentina. Foreigners on a tourist visa are exempt from this tax. To qualify for a tax exemption, tourists must present a valid passport and pay for the services rendered with a non-Argentine credit card or via bank transfer from another country. This tax exemption does not apply for stays over 90 days. In the case of cancelled bookings, the cancellation penalties paid by the traveler will also be subject to the national VAT 21%. Self parking fee: USD 15.00 per stay The above list may not be comprehensive. Fees and deposits may not include tax and are subject to change. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union