vanaf € 86
Fantastic
881 reviewsWe hebben hier drie nachten overnacht in een gezinskamer aan het heerlijke zwembad. De bediening was top: zowel aan het zwembad als bij ontbijt en avondeten. De service was echt top: Wij hadden onze paspoorten per ongeluk inde kluis laten liggen en toen heeft de eigenaresse alles op alles gezet om onze paspoorten na te sturen! Geweldig!
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
Barrio Cantarrana, Sámara
In het huisje
Je kunt even naar de bar gaan. Proef de lokale keuken en doe rustig aan in het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Als je met de auto komt, kun je parkeren op de parkeerplaats.
Kamervoorzieningen
De kamer is uitgerust met een douche. Let op: de vermelde services zijn mogelijk niet beschikbaar in alle kamers.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type A
120 V / 60 Hz
Type A
(geaard)
120 V / 60 Hz
Aantal kamers
charged separately
charged separately
charged separately
charged separately
Inchecken |
---|
Na 14:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
Na 14:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
|
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Fantastic
Based on 881 reviews from guests around the world.
5 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
8
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
8
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union