od 3 308 Kč
Vynikající
7323 recenzíHosté poznamenali:
Vyplatí se
5,8
Poloha
8,8
Hygienické potřeby
10
Zadejte termín cesty pro zobrazení aktuálních cen
Žádný vybraný termín
Pokud zatím nemáte konkrétní termín, vyberte přibližný termín a podívejte se na odhadované ceny.
9 Cheong Tat Road, Hongkong
Poloha
Tady je hotel, o kterém jste vždy snili: Hotel «Regal Airport Hotel» se nachází v Hongkong. Tento hotel se nachází do 24 km od centra města. Můžete se projít a prozkoumat okolí hotelu.Místa v okolí: Airport, Big Buddha a Ngong Ping 360.
V hotelu
Můžete se zastavit v baru. Můžete se zastavit v restauraci. Kavárna v hotelu je příjemné místo k občerstvení. Na místě je k dispozici bezplatná Wi-Fi. Při přihlášení si vyžádejte další informace.
Pro hosty jsou k dispozici také následující služby: masérna, sauna, parní lázeň, wellness centrum a lékař. Sportovní fanoušci budou milovat fitness centrum a posilovnu. Turisté, kteří nemohou žít bez plavání, ocení bazén, vnitřní bazén a venkovní bazén. Můžete uspořádat obchodní jednání, schůzi správní rady a dokonce i pracovní pohovor, protože zde najdete konferenční sál.
Chcete vyrazit na výlet? Obraťte se na přepážku s nabídkou výletů hotelu. Pro hosty hotelu jsou k dispozici další služby. Například, prádelna, čistírna, bankomat, privátní přihlášení a odhlášení, žehlení, denní tisk, zapůjčení vozidla, bezpečnostní schránka a služby concierge. Zaměstnanci hotelu s vámi budou mluvit anglicky, italský, francouzský a korejský.
Vybavení pokojů
Pro odpočinek po dlouhém dni je v pokoji k dispozici: sprcha, televize, minibar, župan a bačkory. Vybavení pokoje závisí na jeho kategorii.
Fakta hotelu.
Rok výstavby
Rok renovace
Typ elektrické zásuvky
Typ A
220 V / 50 Hz
Typ G
220 V / 50 Hz
Typ I
220 V / 50 Hz
Počet pokojů a podlaží
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
naúčtováno odděleně
Příjezd |
---|
15:00 – 23:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Příjezd |
---|
15:00 – 23:00 |
Odjezd |
---|
Do 12:00 |
Podle novely zákona o ekologické odpovědnosti výrobků (Product Eco-responsibility (Amendment) Bill 2023) hotely v Hongkongu již nemohou poskytovat zdarma jednorázové plastové toaletní potřeby a vodu v plastových lahvích v pokojích pro hosty. Hosté jsou podporování, aby si přinesli své vlastní. Front desk opening hours 00:00 - 23:00. Check-in is not possible after 11:00 PM. |
Některé sazby lze při online rezervaci zaplatit bankovní kartou. Rezervaci můžete zaplatit pomocí slevového kódu, pokud jej máte. |
Pokud chcete objednávku uhradit bankovním převodem jako právní subjekt, zašlete e-mail na adresu [email protected]
Secure payments
Secure data protection from leading payment systems.
Registered service mark in the European Union