vanaf € 187
Heel goed
163 reviewsMooie ruime kamers met heerlijk bed. Ruime badkamer met goede douche. Ik had op mijn kamer een keukentje. Op de tv is voor de Nederlanders en de Belgen de zender BVN te ontvangen. Overdag is er een receptie maar op het tijdstip dat wij aankwamen moest je via een touchscreen voor het hotel je gegevens invoeren van de reservering en kwam er een pas uit de automaat. Het ontbijt was beperkt maar oké. Hotel wordt voornamelijk gebruikt door mensen op doorreis.
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
12 Adolf-Kolping-Straße, Salzburg
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Eco-Suite Hotel» is gevestigd in Salzburg. Dit hotel is op minuten afstand van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Salzburgarena, Augustiner Brewery en Mirabell Palace.
In het hotel
Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Speciaal voor toeristen die met de auto komen, is er een parkeerplaats. Je zult je niet vervelen, want bij in het hotel vind je een pingpong-gedeelte. Huisdieren zijn hier welkom.
Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken. Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels en Duits.
Kamervoorzieningen
Gasten kunnen op de kamer gebruikmaken van: een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Type stopcontact
Type C
230 V / 50 Hz
Type C
(geaard)
230 V / 50 Hz
Aantal kamers
Inchecken |
---|
15:00 – 20:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
Inchecken |
---|
15:00 – 20:30 |
Uitchecken |
---|
Tot 11:00 |
The front desk is open until 20:30. Guests are required to show a photo identification and credit card upon check-in. Please note that all Special Requests are subject to availability and additional charges may apply. In response to Coronavirus (COVID-19), additional safety and sanitation measures are in effect at this property. Please inform Eco Suite Hotel in advance of your expected arrival time. You can use the Special Requests box when booking, or contact the property directly with the contact details provided in your confirmation. It is not possible to stay at this property for Coronavirus (COVID-19) quarantine purposes. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar [email protected]
Heel goed
Based on 163 reviews from guests around the world.
3 reviews are available in your language
Schoon
8
Hygiëneproducten
Locatie
6
Maaltijden
Goede prijs-kwaliteitsverhouding
8
Kamer
8
Service
6
WiFi-kwaliteit
Registered service mark in the European Union