vanaf € 111



Uitstekend
Nette kamers met goede bedden. Vriendelijk personeel en zowelin- als uitchecken soepel en vlot verlopen. Hotel ligt naast tramhalte en dichtbij twee metro haltes. In omgeving is een groot winkelcentrum met vele restaurants. Op ongeveer 20 minuten wandelen ligt de oude haven.
Populaire voorzieningen
Bezienswaardigheden in de buurt
Voer je reisdatums in, dan tonen we de huidige prijzen
Geen datums gekozen
Als je nog geen specifieke datums hebt, selecteer dan de geschatte datums om een inschatting van de prijs te krijgen.
25 Boulevard De Dunkerque Des Docks Zac De La Joliette, 13002 Marseille, France, Marseille
Locatie Een hele fijne plek om te verblijven voor een redelijke prijs - hotel «Ibis Marseille Centre Euromed» is gevestigd in Marseille. Dit hotel is op minuten afstand van het stadscentrum gevestigd.
Je kunt een wandeling maken en de omgeving verkennen van het hotel. Bezienswaardigheden in de buurt: Fonds Régional d'Art Contemporain, European Hospital Marseille en Les Terrasses du Port.
In het hotel
Je kunt even naar de bar gaan. Tijd voor een lekkere maaltijd! Kom langs bij het restaurant. Met gratis WiFi op het terrein kun je online blijven. Ook zijn de volgende services beschikbaar voor gasten in het hotel: een dokter.
Deze entertainmentfaciliteiten zijn er bij de accommodatie: een bibliotheek. Kinderen zullen blij zijn, want voor hen is er een speelruimte. Je hoeft je huisdier niet thuis te laten. Huisdieren zijn toegestaan Toegankelijkheid voor gasten met een beperking: met de lift kunnen ze de hoogste verdieping bereiken.
Aanvullende services die het hotel aan gasten biedt: een wasmachine, strijkfaciliteiten en een kluisje. Het personeel van de het hotel spreekt Engels, Spaans, Italiaans en Frans.
Kamervoorzieningen
Dit vind je op de kamer om te ontspannen na een lange dag: een wekker, een douche en een tv. De voorzieningen op de kamer zijn afhankelijk van de kamercategorie.
Feiten over het hotel
Bouwjaar
Type stopcontact
Type E
230 V / 50 Hz
Aantal kamers en verdiepingen
apart in rekening gebracht
apart in rekening gebracht
apart in rekening gebracht
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 11:00 |
| Inchecken |
|---|
| Na 14:00 |
| Uitchecken |
|---|
| Tot 11:00 |
Front desk is open 24/7. |
Sommige tarieven kun je tijdens het online boeken met je bankpas betalen. Je kunt je boeking betalen met een promocode als je die hebt. |
Als je de bestelling via bankoverschrijving wil betalen als rechtspersoon, stuur dan een mail naar corporate@roundtrip.travel
Uitstekend
Op basis van 1485 reviews van gasten over de hele wereld
16 reviews zijn beschikbaar in jouw taal
Schoon
8,3
Hygiëneproducten
Locatie
8,3
Maaltijden
10
Prijs-kwaliteit
8,2
Kamer
8,3
Service
8,4
Kwaliteit van de wifi
Beveiligde betalingen
Beveiligde gegevensbescherming van toonaangevende betaalsystemen.
Geregistreerd handelsmerk in de Europese Unie